O firmie

Fundacja Stawiamy na Łapy (dawniej AFN Kraków) rozpoczęła działalność 01.01.2014 r. jako fundacja niosąca pomoc bezdomnym zwierzętom na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem województwa małopolskiego.

Rozpoczęliśmy działania przejmując pod opiekę ponad 30 "stacjonarnych" podopiecznych dawnego krakowskiego oddziału fundacji Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie oraz kilkadziesiąt kotów wolonożyjących, zamieszkujących działki w kilku podkrakowskich gminach. Wspieramy również grupę krakowskich i podkrakowskich karmicieli. Prowadzenie działności gospodarczej ma pomóc tym zwierzakom, gdyż cały zysk przeznaczamy na codzienne działania fundacji związane z opieką nad zwierzętami, z działaniami interwencyjnymi, profilatycznymi czy edukacyjnymi czyli na działalność statutową. 

Idea sklepów charytatywnych powoli wkracza na polskie tereny. Na ten moment nasz sklep jest jednym z trzech w Polsce prowadzonych przez fundacje sklepów internetowych z akcesoriami dla zwierząt.
Mamy nadzieję, że dla wielu z Was możliwość zakupów dla swoich pupili ze świadomością, że jednocześnie pomagacie ich braciom, którzy póki co nie mają takiego szczęścia jak Wasze zwierzaki, spowoduje, że chętnie będziecie do nas zaglądać.
Serdecznie zapraszamy!
Udostępnij:
Kontakt:
- mail: sklep@szopfilantrop.pl
- telefon: 505 052 892

szop_banner

W majowej edycji konkursu
wygrała Fundacja Zwierzaki z Mińska.
Gratulujemy!